Българският национал Станислав Манолев записа победа с тима си ПСВ Айндховен като начало за новата 2011 година. „Филипсите” записаха домакински успех над втородивизионния Телстар с 2:1 в контрола.

Наставникът на ПСВ Фред Рутен пусна две различни единайсеторки в двете полувремена, като единствено Станислав Манолев започна от самото начало и игра до 71-ата минута. Головете за успеха на ПСВ пък вкараха Марсело и Дани Коверманс още в първия половин час на мача. Марсело бе точен е 8-ата минута, а в 30-ата Коверманс се разписа за 2:0. Малко преди почивката Вутер Фьогел отбеляза и единственото попадение за Телстар.

От 10 до 15 януари ПСВ заминава на лагер в Испания, където традиционно се подготвя през последните три години. /БЛИЦ