ПСВ Айндховен стартира 2012 година с убедителна победа. Станислав Манолев и съотборниците му в холандския тим се наложиха с категоричното 6:1 срещу втородивизионния Маастрихт в контрола. Проверката се игра на официалния терен на "Филипс стейдиъм" в Айндховен.

Манолев остана на пейката, но на почивката наставникът Фред Рутен замени напълно единайсеторката си, като пусна и българина в игра.

През първото полувреме ПСВ поведе с 2:0. В 4-ата минута Джърмейн Ленс откри резултата, а в 35-ата Тим Матавц удвои. След почивката за домакините се разписаха още Ян Венегор ъф Хеселинк в 49-ата, Юрген Локадия в 79-ата, а с две попадения се отчете Кевин Строотман - в 83-ата и 89-ата минути. Карачоло отбеляза почетното попадение за Маастрихт.

Първенството в Холандия се подновява на 20 януари, а ПСВ Айндховен гостува на Утрехт на 22-и.