Френският ПСЖ, който е съперник на Лудогорец в Шампионската лига, спечели с 2:0 като домакин срещу Нант и се изравни на върха в Лига 1 с Монако.

С мисъл за предстоящата среща с Арсенал, футболистите на Унай Емери не показаха най-доброто от себе си, но стигнаха до заслужен успех.

Анхел ди Мария се разписа в 13-ата минута когато Жан-Кевин Огюстен пусна топката през краката на защитник, за да намери аржентинеца на стрелкова позиция и той не пропусна - 1:0.

Второто попадение падна в последните минути на двубоя и бе дело на Хесе Родригес. Испанецът вкара първия си гол с екипа на ПСЖ от дузпа.

Пари Сен Жермен събра 29 точки в актива си, колкото има и лидерът Монако. 29 точки има и Ница, който е и с мач по-малко. Нант остава малко над чертата на изпадащите с 12 точки.