Пари Сен Жермен оглави френското първенство след победа с 6:0 като гост на Каен. Единсон Кавани реализира четири попадения за едно полувреме в 12-ата, 23-ата, 38-ата и 45-ата минута. Лукас Моура пък бе автор на петия гол в 67-ата минута, а Жан-Кевин Огюснен оформи крайното 0:6.

Уругваецът уткри в 12-ата минута. Максуел центрира по земя, Лукас Моура с пета продължи за уругваеца, който засече топката във вратата.

В 23-ата минута той удвои от дузпа.

Уругваецът записа хеттрик в 38-ата минута, след като Максуел бе изведен с дълъг пас отляво и пусна успоредно на голлинията за Кавани, който отблизо не сгреши.

В самия край на полувремето Тома Мюние изведе Кавани в наказателното поле, а той заби четвъртия си гол в мача.

В 67-ата минута и Лукас Моура овладя пред наказателното поле и със силен шут не остави шансове на вратаря.

Крайното 6:0 пък оформи Жан-Кевин Огюстен с още един прекрасен гол от далечна дистанция.

С тази победа ПСЖ поне временно излезе начело в класирането с 10 точки преди изиграването на останалите мачове от кръга. Каен пък е 10-ти с 6 точки до момента.