ПСЖ победи Интер с минималното 1:0 в контролна среща, играна в мароканския град Маракеш. Дебют за парижани направи младият Томас Мартен, който замени в 85-ата минута Марко Верати.

Шведският голмайстор на френския шампион Златан Ибрахимович, отстрелял лос в родината си покрай коледните празници, започна като титуляр и игра цял мач. Треньорът Лоран Блан извърши само 6 смени и не използва уругваеца Единсон Кавани и аржентинеца Есекиел Лавеци, оставени да тренират в Париж.

Наставникът на Интер Роберто Манчини пък смени всичките си играчи по време на мача и даде шанс за изява на почти всички футболисти, които бе взел в групата за тази среща. Единствено третият вратар Томазо Берни остана на резервната скамейка.

Победният гол за парижани падна след почивката в 57-ата минута, а негов автор стана Йоан Кабай, който четири минути по-късно бе заменен от Лукас Моура. До края на мача френският гранд продължи да има инициативата, а опитите на „нерадзурите” за изравняване не доведоха до успех.