ПСЖ спечели точка при гостуването на Лил (0:0) в среща от втория кръг на френското първенство. И двата отбора имаха шансове да се поздравят с победата, но равенството бе справедлив изход от двубоя. Еден Азар и Жервиньо бяха най-активни в състава на домакините, но ударите им преди почивката не намериха вратата.

С два пропуска се отличи и бразилецът Тулио Де Мело. В 33-ата минута удар с глава на Мевлют Ердинч премина на сантиметри от вратата на Лил, а малко по-късно Ландро спаси силен шут на Нене.
В началото на втората част Ердинч проигра още едно добро положение, а след това Жервиньо не успя да засече чудесно центриране на Азар. Най-чистото положение в целия мач дойде в 71-ата минута, когато Гийом Оаро се провали останал очи в очи с Ландро.

Равенството е второ за Лил, който е в долната половина на таблицата, а ПСЖ е на 4-о място с 4 точки./БЛИЦ