ПСЖ отново не успя да стигне до първи успех през новия сезон в Лига 1, след като завърши 1:1 при гостуването си на Рен. Многомилионната селекция на столичани трябваше доста да се потруди, за да стигне до откриване на резултата с попадение на Кевин Гамейро в 73-ата минута. Две минути преди края на двубоя Джонатан Питройпа възстанови равенството, което се запази до края. Така ПСЖ остава на 12-ата позиция във временното класиране с 1 точка, докато Рен вече е 5-и с 4 точки.

Лион взе едва точка в домакинството си на Аячо. Домакините първи получиха гол, дело на Фредерик Самартиано в 59-ата минута. В 83-ата минута Лисандро Лопес спаси тима си от неприятна загуба, вкарвайки за крайното 1:1. Малко преди края Миралем Пянич можеше да донесе успеха на Лион, но ударът му срещна гредата.