Бразилското крило Нене вкара един гол и асистира за друг при победата на ПСЖ с 3:2 над Оксер в мач от 16 кръг на френската Лига 1. По този начин спадна напрежението върху треньора на парижани Антоан Комбуаре.

ПСЖ загуби три и направи едно равенство в последните си четири мача, а преди днешния мач на “Парк де Пренс” се говореше повече по темата кога, а не дали, Комбуаре ще бъде уволнен.

Наставникът получи шанс да запази поста си, след като победата над Оксер върна тима му на второ място в класирането, на три точки зад лидера Монпелие.

Всичките попадения паднаха през втората част. Кениецът Денис Олиеч изравни за гостите, след като Кристоф Жале откри резултата в 52-ата минута.

Нене асистира за попадението на Жереми Менез в 72-ата минута и сам се разписа от дузпа пет минути по-късно. Дариуш Дудка върна един гол за Оксер три минути преди края.