Хъл Сити спечели преиграването за ФА Къп срещу Брайтън и продължава напред в турнира. "Тигрите" се наложиха с 2:1 в домакинството си на "чайките" на "Кей Си Стейдиъм" и се класираха за 1/4-финалите, където ще имат за съперник Съндърланд, който се намира в зоната на изпадащите във Висшата лига.

В първия мач Хъл и Брайтън завършиха 1:1 и заради това се стигна до днешното преиграване. В него Къртис Дейвис даде преднина на елитния тим в 15-ата минута, а Роберт Корен удвои в 36-ата. През втората част гостите, заемащи 8-ото място в Чемпиъншип, намалиха чрез Леандро Улоа, но за повече нямаха сили.

Междувременно в друг мач от 5-ия кръг на ФА Къп Чарлтън надигра Шефилд Уензди с 2:1 като гост и също се класира напред, където ще се изправи срещу Шефилд Юнайтед.