Българският младежки национал Радослав Кирилов се разписа за Лумедзане при равенството 1:1 срещу гостуващия Капри в мача от 25-ия кръг на италианската Трета футболна лига. 20-годишният Кирилов, който играе на "Нуово Стадио Комунале" като преотстъпен от елитния Киево, откри резултата още в третата минута с четвъртия си гол за сезона.

Той засече остро центриране по тревата в наказателното поле на Микеле Марколини. Луиджи Дела Рока изравни от дузпа седем минути по-късно. Резултатът се запази равен до края, въпреки че Лумедзане игра с човек повече в последния четвърт час, след като защитникът на гостите Гаетано Летиция получи директен червен картон за грубо нарушение срещу Кирилов.

Лумедзане е на седмо място в класирането с 34 точки, а Капри е пети с точка повече. Лидер е Лече с 44 точки. Първият в лигата печели директна промоция за Серия "Б", а отборите от второ до пето място играят плейофи.