Божидар Краев и съотборниците му в Уелингтън Финикс спечелиха с 2:0 домакинството на Уестърн Юнайтед. Мачът беше от 16-ия кръг на шампионата на Австралия, в който новозеландците участват.

Краев отново започна титуляр и записа пълни 90 минути. Българинът се отчете с асистенция за първия гол на домакините. Вкара го Никълъс Пенингтън още в третата минута.

В началото на второто полувреме Уелингтън стигна до второ попадение, след като Джеймс Донаки си вкара автогол.

С успеха Краев и компания се завърнаха на победния път, след като в предишните си два мача записа равенства. Уелингтън запази първото си място с 33 точки. Преследвачите Сентрал Коуст Маринърс и Макартър ФК имат по 28 т. Срещу втория е следващата среща на Уелингтън. Тимът на Краев гостува на Макартър ФК в Сидни на 18 февруари.