Димитър Рангелов се отчете с гол при домакинската победата на Коняспор с 3:1 над Ризеспор в среща от 30-ия кръг на турското първенство.

Българският национал беше резерва за своя тим и се появи в игра в началото на второто полувреме. Той се разписа в 75-ата минута, оформяйки крайния резултат в мача. Преди това Халил Сонмез даде преднина за Коняспор още в 11-ата минута. Само четири по -късно гостите изравниха чрез Силвестре, който бе точен от дузпа. В 61-ата минута Вукович реализира втория гол за домакините.

Във временното класиране Коняспор се намира на трето място с актив от 59 точки. Тимът на Рангелов е на 5 точки от второто място, даващо право на участие в квалификациите за Шампионска лига. То към момента се заема от Фенербахче. Лидер е Бешикташ със 70 точки.