Българските нападатели Димитър Рангелов и Илиан Мицански играха по 90 минути съответно за Енерги и Франкфурт при домакинските равенства на своите отбори в 21-ия кръг на Втора бундеслига.

Рангелов и Енерги направиха 1:1 на “Щадион дер фройндшафт” с Алемания (Аахен). Гостите поведоха в 50-ата минута чрез Тобиас Файсхамел, но три минути по-късно тимът от Котбус изравни с гол на Уве Мьорле.

Франкфурт и Мицански изтърваха победата над Инголщад и завършиха 1:1. Шадли Амри даде аванс на домакините в 38-ата минута, но гостите изравниха две минути преди края чрез тунизийския национал Ахмед Акаиши.

Енерги (Котбус) заема 11-о място в класирането на Втора бундеслига с 24 точки, докато Франкфурт води битка за оцеляване и се намира на 15-а позиция с 18 точки, три над зоната на изпадащите.

Frankfurt - Ingolstadt 1:1 Highlights by FootballKing1992

Energie Cottbus - Alemannia Aachen 1:1 Highlights by FootballKing1992