Българският национал Димитър Рангелов игра 20 минути за Люцерн при домакинското равенството 1:1 срещу Сервет в среща от 15-ия кръг на швейцарската Суперлига.

Рангелов се замеси в скандал миналата седмица, като се сби със съотборник на тренировка, но впоследствие се извини и бе върнат в състава. Нападателят се появи в игра в 70-а минута на мястото на Адриан Винтер и помогна на своя отбор да стигне до точката. Гостите от Женева бяха повели в резултата с гол на Еудиш (47), но Люцерн стигна до равенството в самия край чрез попадение на Щефан Андрист (89).

След равенството Люцерн остава на предпоследно девето място с 13 точки, докато Сервет е последната десета позиция със 7 пункта. Лидер е Грасхопър с 33 точки, следван от Санкт Гален с 31 и Сион с 28. Шампионът Базел е едва четвърти с 27 пункта.