Българският национал Димитър Рангелов игра 27 минути за Коняспор, който спечели с 3:2 при визитата си на Аланияспор в среща от13-ия кръг на турската Суперлига. Тимът на българина поведе в 18-ата минута след автогол на Беркан Емир, а в 38-ата Риад Баич покачи на 0:2. Голмайсторът беше изгонен секунди по-късно, защото се израдва бурно, получи втори жълт картон и трябваше да напусне играта. Численото предивство доведе до импулс в играта на домакините и в 56-ата минута Ялчинер намали - 1:2. Само 3 минути по-късно бразилецът Вагнер Лав изравни - 2:2.

В последната минута от мача обаче Вукович се разписа от дузпа и донесе трите точки на Коняспор. Рангелов се появи в игра в 63-ата минута, когато смени Ал Сахинер.

След победата Коняспор заема 6-ата позиция с 20 точки. Анталияспор е 10-и с 16 т.