Българският национал Димитър Рангелов отново се разписа в контрола на Люцерн. Швейцарският му тим се наложи с 3:2 срещу Грасхопър в приятелски мач.

Рангелов се разписа още в 14-ата минута и откри резултата срещу водения преди време от Красимир Балъков тим. Българският футболист игра през първото полувреме, като след почивката на терена влезе изцяло нов състав.

Преди дни юношата на Славия реализира попадение и в контрола срещу втородивизионния Вил, завършила с победа 6:2 в полза на Люцерн.

Както е известно, Рангелов е силно желан от наставника на "белите" Велислав Вуцов, като и Венци Стефанов се надява да успее да го върне на "Овча Купел". 29-годишният нападател има 126 мача и 32 гола за Славия.