Димитър Рангелов се разписа в трети пореден мач на Коняспор в турската Суперлига. Българският нападател отбеляза във вратата на Мерсин, но тимът му загуби с 1:3 в срещата от 29-ия кръг на шампионата.

Българският национал Николай Михайлов остана извън групата за двубоя, а Рангелов беше титуляр за гостите и игра до 80-ата минута. Мерсин поведе в 4-ата минута чрез Велитон, а сънародникът ни бързо изравни. В 7-ата Рангелов отбеляза за 1:1, но само секунди след това домакините отново си върнаха аванса чрез Накулма - 2:1. В 17-ата Гьокчек Ведерсон направи 3:1, а до края не падна ново попадение и съотборниците на Ники Михайлов измъкнаха трите точки. Мерсин е седми с 42, а Коняспор остава с 38 на осмата позиция във временното класиране на Суперлигата.