Българският национал Димитър Рангелов продължава с добрите изяви за новия си отбор Борусия (Дортмунд), след като днес се разписа и във вратата на Валенсия при загубата със 7:8 след дузпи.

Германският клуб чества 100-годишнина и поради тази причина на "Сигнал Идуна Парк" за тристранен приятелски турнир гостуват "прилепите", както и Удинезе.

В първата среща Борусия отстъпи на Валенсия със 7:8 след дузпи. В редовните 45 минути двата отбора си размениха по едно попадение - 1:1, след което последваха ударите от бялата точка.

За домакините точен бе Фелипе Сантана, а пред Митко така и не се откри голова ситуация. Той обаче вкара едната от дузпите, но това не спаси Борусия от загубата. /БЛИЦ