Нападателят на националния ни отбор Димитър Рангелов вкара втория си гол за Макаби (Тел Авив) от началото на сезона, след като се разписа в дербито с Апоел (Тел Авив) за Купата на Израел. Двата тима направиха 3:3, а Макаби си бе осигурил предсрочно класиране за 1/4-финалите на турнира, след като заемаше първото място в групата с 10 точки, колкото има и втория Макаби (Нетаня). В същото време Апоел нямаше шансове за класиране, тъй като твърдо заема последната позиция в групата с едва 3 точки.

Гостите първи поведоха в резултата с голове на Даун в 32-ата и Жао в 35-ата минута. Шени намали на 1:2 в 41-ата минута, но Марл вкара трето попадение за Апоел в 68-ата. Тогава в игра се появи Рангелов, който в 77-ата минута направи резултата 2:3, а в края на мача Строл оформи крайното 3:3./БЛИЦ