Раул е новият любимец на феновете на Шалке, 04. Легендата на Реал (Мадрид) се разписа на два пъти при победата с 3:1 над шампиона Байерн (Мюнхен). „Кралскосините” буквално разбиха баварците, които играха с доста резерви.

Мюжич даде аванс на Байерн още в 5-ата минута, след като получи топката на празна врата от Соса. В 25-ата минута обаче Шалке изравни, а Раул попадна в прегръдките на своите съотборници. Еду проби добре отляво, преодоля вратаря с техничен удар, а топката срещна гредата, след което Раул я довкара на празна врата за 1:1.

Само 2 минути по-късно самият Еду реализира за 2:1, след като получи топката отдясно и с премерен удар с левия крак вкара в долния ляв ъгъл за 2:1.

След още няколко минути падна нов гол във вратата на Байерн, а „Фелтинс Арена” избухна в аплодисменти. Раул се пребори за една топка пред наказателното поле и неочаквано реши да прехвърли вратаря на Байерн – топката бе в мрежата на баварците, а Раул вече бе героят за Шалке – 3:1./БЛИЦ