Българските нападатели Димитър Рангелов и Валери Домовчийски бяха титуляри, съответно за Енерги (Котбус) и Дуисбург, в мача между двата тима от 19-ия кръг на Втора Бундеслига в Германия, завършил без победител - 1:1.

И двамата бяха сменени през второто полувреме. Рангелов остана на терена до 64-ата минута, а Домовчийски игра до 74-ата. Бившият нападател на Славия получи жълт картон.

В 34-ата минута домакините от Котбус откриха резултата чрез Марк-Андре Крушка, а в 75-ата Бранимир Балич изравни за "зебрите".

Рангелов и съотборниците му само могат да съжаляват, че не взеха трите точки, след като гостите бяха половин час с човек по-малко. В 60-ата минута бившият играч на Литекс Джемал Берберович получи втори жълт картон и беше принуден да напусне терена.

Равенството остави Дуисбург на 12-ото място в класирането с актив от 20 точки. Енерги е на 10-ата позиция с 23 точки.