Българският нападател Цветан Генков игра 60 минути при победата на Висла (Краков) над БАТЕ Борисов с 3:1. Бившият голмайстор на Локо (София) се отличи с асистенция при първия гол на Милецки. В 31-ата минута Генков изведе съотборника си и той направи 1:0 за поляците. Второто попадение за Висла също бе с дейно участие на българина. Андраш Кирм получи топката вляво, центрира в наказателното поле, където Генков продължи и Милецки направи 2:0.

В 60-ата минута Генков бе сменен от Мачей Журавски. Българинът не спря да бъде ритан от противниковите защитници и треньорът го предпази от евентуална контузия. В 66-ата минута Соболевски направи 3:0 за Висла след самостоятелен рейд. В 75-ата минута Родионов от БАТЕ Борисов получи червен картон, а почетното попадение за беларусите реализира Рудик в добавеното време./БЛИЦ