Тампа Бей Роудис приключи в третия кръг участието си в турнира Ламар Хънт Ю Ес Оупън Къп. Без Георги Христов в групата отборът от Сейнт Питърсбърг отстъпи с 1:4 като гост на Орландо Сити.

Всички голове в двубоя паднаха още преди почивката. Домакините, които се състезават в третата по сила професионална лига в САЩ, откриха резултата още в 11-ата минута с прехвърлящ удар на Кевин Молино. Остин Да Луз в 21-ата и Адама Мбегуе пет по-късно оформиха класиката. В 41-ата пък Кевин Молино с втория си гол покачи на 4:0. Почетното попадение за домакините отбеляза Блейк Вагнер секунди преди последния съдийски сигнал за край на първото полувреме.

В неделя рано сутринта българско време Тампа гостува на Каролина РейлХоукс. На 7 юни пък е последният мач за пролетния дял на Северно-американската сокър лига (НАСЛ), когато противник в 9-ия кръг ще бъде лидерът в момента в класирането Минесота Юнайтед.