Шампионът на Италия Ювентус се издъни и стигна само до точка в гостуването на Лече. Без голямата си звезда Кристиано Роналдо "Старата госпожа" завърши при резултат 1:1 срещу бившия тим на Валери Божинов.

Двубоят се запомни и с  тежък удар в главата на Гонсало Игуаин, който оплиска тревата с кръв. Аржентинецът получи удар от лакътя на вратара Лече, който боксира топката, но нацели и нападателя на Ювентус.

Роналдо бе получил почивка от треньора Маурицио Сари, а без него съотборниците му трудно стигаха до голови положения.

И двете попадения в двубоя дойдоха от дузпи. Първо Дибала се разписа за гостите от Торино в 50-ата минута от бялата точка, но след само шест минути отново от дузпа Манкосу изравни.

До края Юве опита, но не успя да стигне до победата. От тази грешка може да се възползва Интер, който има мач с Парма и при успех ще излезе начело в класирането на Серия "А".