Динамо (Букурещ) с бившия български национал Георги Миланов в редиците си загуби от ФКСБ с 1:2 след продължения плейофа в Румъния за Лигата на конференциите.
Бившият футболист на Левски и Литекс започна като титуляр за "червените кучета", получи жълт картон в 51-вата минута и бе заменен 6 по-късно от Янис Тарба.
ФКСБ поведе в резултата още в 10-ата минута с гол на камерунския защитник Жоаским Дава, но Динамо успя да изравни чрез резервата Мамуду Карамоко в 73-ата минута, което прати мача в продължения.
В 107-ата минута друга резерва - Офри Арад, донесе ценната победа на наследника на Стяуа, който ще представлява северната ни съседка в Лигата на конференциите.