Димитър Иванков пази цял мач за шампиона на Турция Бурсаспор, който продължи победната си серия. Българският страж и съотборниците му надделяха с 2:1 в домакинството си на Ескишехирспор в мач от 4-ия кръг на Суперлигата.

Мачът започна лошо за Иванков, който допусна гол в 19-ата минута. Гостите дори водеха в резултата до 70-ата, когато Леонел Нунес успя да изравни. Победното попадение за домакините реализира Серкан Йълдъръм в 76-ата минута.

Така Бурсаспор записа четвърта поредна победа от началото на сезона и е с пълен актив от 12 точки. Това бе и първи гол в мрежата на Иванков в новия шампионат на южната ни съседка.

На Бурса на 14 септември предстои домакинство на Валенсия от Група "C" на Шампионската лига. В другата среща Манчестър Юнайтед с Димитър Бербатов приема Рейнджърс. /БЛИЦ