Фулъм продължава да дълбае дъното в Чемпиъншип с четвъртото си поредно поражение. Лондончани загубиха с 1:5 гостуването си на Дарби Каунти от 4-ия кръг на второто по сила първенство в Англия. Българският национал Николай Бодуров игра цял мач, но отборът като цяло се провали срещу "овните".

След това поражение "черно-белите" са последни без актив, като без точки, с по-добра голова разлика, е и Блекпул. И двата тима са вкарали по два гола, но лондончани са допуснали с два повече - 9.

Домакините поведоха в 23-ата минута чрез Джейми Уорд. Въпреки натиска гостите успяха да изравнят чрез Скот Паркър в 54-ата. Пет по-късно обаче логичното отново се случи, защото Крег Брисън изведе Дарби отново напред. Само две по-късно всичко свърши с гола на Крис Мартин за 3:1.

Той направи уикенда за Фулъм още по-ужасен, защото в 88-ата се разписа за 4:1. Но крайният резултат трябваше да бъде оформен от Симон Даукинс веднага след подновяването на играта - 5:1.

Благодарение на успеха Дарби Каунти е седми със 7 точки.