Гонсало Игуаин вкара единствения гол при победата на Реал (Мадрид) с 1:0 над ФК Цюрих в мач от Група „С” на Шампионската лига.

Аржентинският нападател се разписа в 21-ата минута след асистенция на Кака, но въпреки доминацията си Реал не удпя да вкара друго попадение.

Най-забележителното събитие на вечерта бе 70-ата минута, когато Кристиано Роналдо замени Раул и се завърна в игра след два месеца извън терените заради контузия в глезена.

Играчите на ФК Цюрих не успяха да създадат особени неприятност за вратаря на „белия балет” Икер Касияс, който изигра своя мач № 100 за клуба в Шампионската лига./БЛИЦ

Реал (Мадрид) - ФК Цюрих 1:0
1:0 Игуаин (21)

Реал (Мадрид): 1.Икер Касияс, 4.Серхио Рамос, 18.Раул Албиол, 3.Пепе, 2.Алваро Арбелоа (58-23.Рафаел ван дер Ваарт), 22.Шаби Алонсо, 10.Ласана Диара, 8.Кака (90-24.Естебан Гранеро), 7.Раул (70-9.Кристано Роналдо), 12.Марсело, 20.Гонсало Игуаин

ФК Цюрих: 1.Джони Леони, 13.Флориан Щаел, 21.Хайнц Барметлер, 30.Хану Тихинен, 16.Филип Кох, 20.Милан Гаич (76-8.Йохан Фонлантен), 7.Силван Егертер, 19.Ален Роша, 14.Душан Дюрич (88-27.Марко Шьонбехлер), 5.Ксавие Маргаираз, 12.Александър Алфонс (86-25.Адмир Мехмеди)