Реал (Мадрид) спечели с 1:0 срещу Шамрок Роувърс първата си контрола, играна в Дъблин. Гола реализира едно от новите попълнения Карим Бензема в 88-ата минута. Срещата ще се запомни с дебюта на най-скъпия футболист в света Кристиано Роналдо. Португалецът изигра 45 минути, показа техническите си умения, но не съумя да се разпише. 21-годишният Бензема го замени на почивката и безспорно успя да покаже по-добра ефективност с класните си отигравания. В 57-ата минута французинът тресна греда след фамозно отиграване, а две минути преди края отбеляза за крайното 1:0.

Наставникът Мануел Пелегрини неочаквано заложи на схема 4-3-3. Тримата в атака бяха Роналдо, легендата Раул и Гонсало Игуаин. Тримата халфове бяха опитният Гути, Ласана Диара и Фернандо Гаго. В отсъствието на ключови футболисти на вратата беше Дудек, а в защита действаха Торес, Метцелдер, Пепе и Марсело./БЛИЦ

Реал (Мадрид) – Шамрок 1:0
1:0 Бензема (88)

Реал (Мадрид): Дудек, Торес, Метцелдер, Пепе, Марсело, Гаго, Гути, Ласана Диара Раул, Игуаин, Роналдo (Салгадо, Гарай, Хайнце, Дренте, Парехо, Ван дер Ваарт, Снайдер, Негредо, Бензема)