Реал (Мадрид) навакса изоставане от два гола и победи Лос Анджелис Галакси с 3:2 в контролна среща, играна на “Роуз Боул” в Пасадина. На този стадион се проведе финала на Мондиал`94.

Галакси откри разултата пет минути преди почивката с гол на защитника Тод Дънивант, а веднага след интервала американският тим удвои преднината си. Националът Лендън Донован бе точен от дузпа.

Аржентинският нападателГонсало Игуаин върна едно попадение в 51-ата минута след пас на Кристиано Роналдо. Десет минути по-късно Игуаин отново бе точен.

Победното попадение за Реал (Мадрид) падна в 71-ата минута, когато вратарят на Галакси Брайън Пърк бе прехвърлен от Шаби Алонсо с удар от границата на наказателното поле./БЛИЦ