Реал Мадрид спечели последната си проверка от американското предсезонно лятно турне. "Белите" надделяха с 2:1 над водача в Източната конференция на американската Мейджър Лийг Сокър Филаделфия Юниън с 2:1. Мачът се игра пред 57 305 зрители на почти изпълнения до краен предел стадион "Линкълн Файненшъл Фийлд" във Филаделфия. Това беше трета поредна победа в общо трите контроли за Реал (Мадрид) в САЩ.

Още във 2-ата минута Хосе Кайехон се възползва от подаване на Шаби Алонсо и с премерен удар отблизо откри резултата. В 10-ата минута Месут Йозил получи хубав пас от преборилия се за топката с противников защитник Карим Бензема, навлезе в наказателното поле на домакините и с изстрел отблизо направи 2:0. Почетният гол за Филаделфия Юниън реализира в 78-ата минута Габриел Фарфан. Футболистът прехвърли майсторски резервния вратар на Реал Томас Мехиас.

Филаделфия Юниън - Реал (Мадрид) 1:2
0:1 Кайехон (2), 0:2 Йозил (10), 1:2 Фарфан (78)