Реал (Мадрид) победи Алавес с класическото 3:0 в мач от 25-ия кръг на Ла Лига. Тимът заема първото място в класирането с актив от 57 точки, а съперникът им е на 19-ото (предпоследно) място с 20.

След нулева първа част тимът от Мадрид все нещата в ръцете си през второто полувреме.

Winbet - победата е емоция! (18+)

В 55-ата минута Винисиус Жуниор преодоля опеката на двама бранители на гостите, стреля отлично, но вратарят направи ефектно и ефективно спасяване.

Реал откри резултата с феноменален удар на Марко Асенсио в 63-ата минута на срещата. С удар от около 20 метра той не остави шансове на съперниковия страж. Последваха нови опасности пред вратаря Пачеко, но второто попадение дойде чак в 80-ата минута.

Карим Бензема намери Винисиус Жуниор, а той се разписа без проблеми. Точка на спора сложи именно Бензема, който се разписа от дузпа в добавеното време на двубоя.