Реал (Мадрид) завърши наравно 1:1 като домакин на Реал Сосиедад в последния мач от 25-ия кръг на Ла Лига.

"Белият балет" определено трябва да бъде доволен от спечелената точка, тъй като до 89-та минута губеше в резултата.

Реал диктуваше играта и през първата част пропиля редица отлични възможности. Асенсио нацели гредата, а Модрич на два пъти не успя да преодолее стража на Сосиедад. Същото стори и Кроос.

Реал Сосиедад откри резултата 10 минути след почивката, след като Порту с глава насочи топката неспасяемо във вратата на Куртоа.

Winbet - най-голямото разнообразие от пазари! (18+)

Реал (Мадрид) имаше възможността да изравни резултата в 63-ата минута, но ударът на Каземиро с глава премина встрани от лявата греда на Ремиро.

Домакините все пак успяха да стигнат до точката в последната минута, когато резервата Винисиус Жуниор отбеляза за 1:1 след като беше на точното място и не остави шансове на вратаря с удар от близко разстояние.

Реал има 53 точки, Барселона е със същия актив, а лидерът Атлетико (Мадрид) с 58 и мач по-малко. Сосиедад пък все още е пети с 42 точки.