Попадение на Силвен Марво малко след час игра позволи на Рен да остане непобеден във френската Лига 1 и да донесе на тима си победата с 1:0 над Сент Етиен.

Халфът Марво, който пропусна голяма част от миналия сезон заради контузия, се разписа в 62-ата минута след центриране на Муса Соу.

Победата изкачи Рен на шесто място с девет точки от 5 мача, докато Сент Етиен остана на предпоследното 19-о място с 3 точки.

Защитникът Седрик Енгбар се разписа с ножичен удар през първото полувреме, за да вкара първия гол в актива на Оксер през новия сезон при победата с 2:0 над Ница. Второто попадение бе реализирано от Даниел Никулае през втората част./БЛИЦ

Днес: Монако – ПСЖ

КЛАСИРАНЕ: 1.БОРДО 13, 2.Олимпик (Лион) 13, 3.Монпелие 11, 4.Олимпик (Марсилия) 11, 5.ПСЖ 10 и др.