Рейнджърс спечели дербито срещу Селтик с 4:2 на своя "Айброкс Стейдиъм". Шампионите успяха да обърнат резултата в своя полза през второто полувреме, след като на почивката губеха с 1:2.
Рейнджърс откри резултата в 23-ата минута чрез Стивън Нейсмит, но още преди почивката гостите осъществиха пълен обрат с попадения на Гари Хуупър и Ел Кадури. През второто полувреме Никица Йелавич и Кайл Лафърти отново обърнаха мача в полза на Джърс с голове в 55-ата и 67-ата минута за 3:2. Петнайсетина минути преди края Чарли Мългрю остави Селтик с човек по-малко на терена, след като беше изгонен. В добавеното време Стивън Нейсмит оформи крайното 4:2 в полза на домакините.

Рейнджърс - Селтик 4:2
1:0 Нейсмит (23), 1:1 Хуупър (34), 1:2 Ел Кадури (41), 2:2 Йелавич (55), 3:2 Лафърти (67), 4:2 Нейсмит (90)