Легия (Варшава) победи по драматичен начин с 3:2 като гост Спартак (Москва) и ще играе в групите на Лига Европа. Първата среща в Полша беше завършила при резултат 2:2. На реванша на "Лужники" Спартак водеше с 2:0, но в крайна сметка допусна обрата и разочарова феновете си.

Кирил Комбаров откри в 10-ата минута, а в 27-ата брат му Дмитрий Комбаров удвои от дузпа. В 29-ата Кухарчик намали за Легия, а секунди преди края на първото полувреме Мачей Рибус наказа Андрей Дикан за 2:2.

След почивката Спартак доминираше, но без да създаде голови ситуации пред вратата на Легия. И точно, когато всички на "Лужники" очакваха изтичането на редовното време и започването на продълженията, Януш Гол се разписа с глава за крайното 3:2 за Легия, класирайки полския тим в груповата фаза на втория по сила европейски клубен турнир.