Родъръм Юнайтед ще играе в Чемпиъншип през новия сезон. „Милърс” се завръщат във второто ниво на английския футбол за първи път от 2005 година насам, след като успяха да спечелят с изпълнения на дузпи плейофа срещу Лейтън Ориент. Редовното време на финала, игран на стадион „Уембли”, приключи при равенство 2:2, след като Лейтън поведе с две бързи попадения през първата част. Моузес Одубаджо откри резултата в 34-ата минута, а в 39-ата Дийн Кокс направи 2:0.

След паузата обаче Родъръм възстанови статуквото по сходен начин, след като в 55-ата минута Алекс Ревел намали, а в 60-ата отново той вкара за 2:2.

При този резултат приключи редовното време и двете продължения, а при изпълненията на дузпи „милърс” бяха по-прецизни и така си гарантираха място в Чемпиъншип за новия сезон.