Рома записа втора победа в Серия „А“, след като в мач от 23 кръг се наложи с 2:0 като гост на Сасуоло. Новото попълнение Стефан ел Шаарави се разписа във втори пореден мач за „вълците“.

Мохамед Салах откри резултата за гостите в 11-ата минута. Две минути преди края домакините имаха шанс да изравнят, но Доменико Берарди пропусна дузпа. Заради нарушението за 11-метровия наказателен удар Раджа Наинголан получи червен картон.

В четвъртата минута на добавеното време Ел Шаарави подпечата успеха на Рома след асистенция на Диего Пероти. Той вкара и при дебюта си за „вълците“ при победата с 3:1 над Фрозиноне.

С този успех Рома събра 41 точки и се изравни с четвъртия в класирането Интер. Сасуоло е седми с 33.