Рома разби ФК Торонто с 4:1 в контролна среща, която се игра в едноименния канадски град.

Възпитаниците на Руди Гарсия изоставаха в резултата, след като в 16-ата минута Бурдисо си вкара автогол при опит да изчисти топката и даде аванс на домакините.

Флоренци изравни в 25-ата минута след чудесна асистенция на Майкон – 1:1. „Римските вълци” стигнаха до пълен обрат в 33-ата минута след гол с глава на Бориело, който засече центриране на Флоренци и реализира за 2:1.

След почивката Рома увеличи аванса си чрез Пянич, вкарал в 67-ата минута от фаул за 3:1. В 87-ата минута отново Пянич бе точен за крайното 4:1, след като излезе сам срещу вратаря и не сгреши.

ФК Торонто - Рома 1:4

1:0 Бурдисо (16-авт.), 1:1 Флоренци (25), 1:2 Бориело (33), 1:3 Пянич (67), 1:4 Пянич (87)

Съставът на Рома: Де Санктис (46 - Лобонц), Майкон (62 - Романьоли), Бурдисо, Жедвай (79 - Торосидис), Додо, Брадли (88 -Вере), Тадей (76 - Стротман), Флоренци (71 - Тоти), Ламела (76 - Тало), Бориело, Маркиньо (24 - Пянич)