Рома победи с лекота Торино с 3:0 в мач от 11-ия кръг на италианската Серия "А". "Вълците" можеха да запишат и по-убедителен успех, но нападателите им пропуснаха няколко чисти голови положения пред ветерана Жиле. Гръцкият национал Василис Торосидис откри в 8-ата минута, а Сейду Кейта покачи на 2:0 в 27-ата с второто си попадение за клуба. Класиката оформи сръбското острие Адем Ляич в 58-ата минута. С този успех Рома събра 25 точки и продължава преследването на лидера Ювентус, който е с 28.

В същото време Интер обърна Верона за 2:1, но допусна победата да му се изплъзне. Ветеранът Лука Тони откри в 10-ата минута и даде аванс на гостите. Мауро Икарди обаче изравни в 18-ата, а 3 минути след почивката направи обрата пълен - 2:1. Драмата настъпи в 52-ата минута, когато Тони пропусна дузпа за гостите. Гари Медел, който извърши нарушението в пеналта за дузпата, пък беше изгонен с втори жълт картон. Съотборниците му не успяха да удържат крехката си преднина и Верона ликуваше накрая.
Уругвайската резерва Николас Лопес изравни за 2:2 в 89-ата минута.

Сампдория – Милан 2:2
1:0 Стефан ел Шаарави (10), 1:1 Стефано Окака (45+1), 2:1 Едер (51), 2:2 Жереми Менес (65-дузпа)
09.11.14
13:30 ч.
Каляри – Дженоа 1:1
1:0 Диего Фариас (16), 1:1 Лука Розетини (53-автогол)
09.11.14
16:00 ч.
Киево – Чезена 2:1
0:1 Серджо Пелисиер (48), 1:1 Милан Джурич (88), 2:1 Серджо Пелисиер (90)
09.11.14
16:00 ч.
Емполи – Лацио 2:1
1:0 Федерико Барба (52), 2:0 Масимо Макароне (55), 2:1 Филип Джорджевич (66)
09.11.14
16:00 ч.
Ювентус – Парма 7:0
1:0 Фернандо Йоренте (23), 2:0 Стефан Лихтщайнер (29), 3:0 Фернандо Йоренте (36), 4:0 Карлос Тевес (50), 5:0 Карлос Тевес (58), 6:0 Алваро Мората (76), 7:0 Алваро Мората (88)
09.11.14
16:00 ч.
Палермо – Удинезе 1:1
0:1 Сирил Теро (5), 1:1 Пауло Дибала (42-дузпа)
Интер – Верона 2:2
0:1 Лука Тони (10), 1:1 Мауро Икарди (18), 2:1 Мауро Икарди (48), 2:2 Николас Лопес (89)