Съперникът на ЦСКА в груповата фаза на Лига Европа - Рома, записа първа победа в Серия "А" от началото на сезона. "Вълците" надделяха с 1:0 над Удинезе като гост, а единственото попадение бе дело на Педро Родригес.

Удинезе създаде няколко чисти положения, от които обаче не се възползва. Лоренцо Пелегрини, Педро и Джеко пък пропиляха добри положения за римляните преди почивката.

В самия край на полувремето Де Паул изведе Лазаня, но той се забави и позволи на Миранте да се намеси. Топката отиде при Перейра, но Джанлука Манчини се намеси и изчисти.

В 55-ата минута Рома отбеляза победното попадение. Педро напредна към наказателното поле и стреля силно, а топката закачи гредата и влезе във вратата на Удинезе.

Малко по-късно гол на Мхитарян беше отменен заради засада. Постепенно Рома се прибра в половината си, а домакините започнаха да атакуват все по-опасно. Защитата на "вълците" обаче се справи и успя да удържи крехкия аванс до последния сигнал.