Кристиано Роналдо вкара гол за Ал Насър при обрата срещу таджикистанския Истиклол с 3:1 в мач от втория кръг на груповата фаза на азиатската Шампионска лига.

Истаклол излезе напред в резултата в 44-ата минута, когато Дженис Беганоивич изведе Сенин Себай в наказателното поле, той отправи удар, а Науаф Ал-Акиди не се намеси убедително и позволи на топката да влезе във вратата му.

В 66-ата минута Кристиано Роналдо получи топката в наказателното поле и стреля, но бе блокиран, след което кълбото се върна в португалеца и той прехвърли вратаря за 1:1.

До края на мача Ал Насър стигна до още две попадения, дело на Андерсон Талиска в 72-ата минута след асистенция на Айман Ахмед и в 77-ата за крайното 3:1 след подаване на Абдулрахман Герееб.

Саудитците са първи в група F с пълен актив от 6 точки, докато Истиглол е на последното място с една точка.