Интер и Ал Насър от Саудитска Aрабия завършиха наравно в приятелска среща - 1:1. Проверката се игра в Осака.

Атаката на Ал Насър се водеше от суперзвездата Кристиано Роналдо, а сред титулярите също така бяха новите попълнения Алекс Телеш, Секо Фофана и Марсело Брозович, който доскоро беше част именно от "нерадзурите".

Симоне Индзаги пък разчиташе на голяма част от основните си футболисти, като тандемът на Интер в нападение беше оформен от Хоакин Кореа и новия капитан Лаутаро Мартинес. От първата минута започнаха новодошлите Ян Бисек и Фратези.

Ал Насър поведе в резултата след точен удар на Абдулрахман Гариба в 23-ата минута. Интер изравни чрез Давид Фратези в 44-ата минута.

През втората част и двамата треньори направиха редица промени и до нов гол не се стигна.