Ал Насър на Кристиано Роналдо и Садио Мане загуби с 1:3 от опашкаря Ал Раид само няколко дни, след като направи 4:4 с последния в класирането Ал Хазем.

Така Роналдо и компания не можаха да намалят изоставането си от 9 точки спрямо лидера Ал Хилал, който е и с мач по-малко.

Карим Ел Баркауи откри за Ал Раид в 18-ата минута. Малко по-късно Кристиано Роналдо разтресе напречната греда с мощен шут от въздуха, а при добавката Айман Яхия изравни.

С началото на второто полувреме Мохамед Гузаир вкара втори гол за Ал Раид. Домакините пропуснаха няколко възможности да изравнят и бяха наказани от Амир Саюд в 87-ата минута. До края Роналдо можеше да направи загубата на отбора си по-почетна, но след изпълнен от него пряк свободен удар топката отново срещна гредата.

През седмицата Ал Насър претърпя разочарование и в Шампионската лига на Азия, като загуби първия мач от четвъртфиналите срещу Ал Аин от ОАЕ с 0:1. Реваншът е на 11 март.