Звездата на Ювентус Кристиано Роналдо нокаутира съотборника си Сами Кедира при победата с 3:0 над Сасуоло като гост. С пращането на германския национал на земята португалецът изля гнева си.

Повод за яда на петкратния носител на „Златната топка“ беше собственото му нескопосано отиграване. При овладяването на пас топката отскочи и се удари в ръката на Роналдо. Затова 34-годишният нападател изрита силно топката, но тя попадна в намиращия се наблизо Кедира, който се строполи на терена.

За щастие халфът на „бианконерите“ се отърва без сериозни поражения и успя да продължи участието си в мача. 31-годишният немец откри резултата в 23-ата минута, а в 66-ата отстъпи мястото си на Родриго Бентанкур. Роналдо също се разписа. В 70-ата минута той реализира 18-ия си гол за сезона. Емре Джан оформи крайния резултат четири минути преди края.