ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Звездата на Ал Насър Кристиано Роналдо за пореден път избухна гневно на мач в Саудитска Арабия.

Получаващият по 200 милиона на сезон португалец си позволи да реагира на решение на съдията при победата с 3:1 над Абха в 1/4-финал от турнира за Купата на краля на Саудитска Арабия.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Реферът спря нападението със сигнал за край на първата част, което предизвика яростен отговор от страна на звездата от Португалия, който взе топката и я изрита силно и бе наказан с жълт картон.

Официалното предупреждение повлия на поведението на нападателя и до края бе далеч по-сдържан.

Това не беше първият път, когато феновете на Саудитска Арабия стават свидетели на негова яростна реакция, след като Роналдо изля гнева си върху бутилка вода след загубата на Ал-Насър с 0:1 от Ал-Итихад миналия четвъртък.

След това беше подложен на подигравателни скандирания на името на големия му съперник Лионел Меси по време на срещата, което още повече го изнерви.