Суперзвездата на Реал (Мадрид) Кристиано Роналдо има поредна повод за гордост. Той може да се похвали, че е вкарвал гол във всяка минута от времетраенето на футболен мач.

Реализираната дузпа срещу Атлетико (Мадрид) при победата с 2:0 във вторник беше първото му попадение в 17-ата минута и по този начин той запълни последната празнина в статистиката.

Графиката с постижението на носителя на “Златната топка” вече обикаля социалните мрежи. Прави впечатление, че португалецът бележи най-много в 90-ата (22 гола) и 45-ата (12) минути. Тези минути обаче официално траят по-дълго, тъй като в тях се записват и попаденията, отбелязани в добавеното време.

Любопитното е, че другите силни минути на Кристиано Роналдо са в средата на всяко полувреме. В 23-ата и 68-ата минути той има по 10 вкарани гола. Статистиката на звездата на Реал (Мадрид) е предупреждение към съперниците на испанския гранд – пазете Роналдо в средата и края на полувремето.