Бразилската звезда Роналдо не спира да бележи в местното първенство. Тази нощ Феномена се развихри и набута нови два гола при победата на Коринтианс с 4:3 над Спорт Ресифе.

Гостите откриха чрез Фабиано, но в 28-ата минута Роналдо изравни след удар с глава като засече центриране на Андре Сантос отляво. Само няколко минути по-късно, звездата на Коринтианс даде преднината на своя тим след центриране на Диого и нов гол с глава. Кристиан отбеляза третия гол за Коринтианс, но с две попадения на Вандиньо резултатът отново бе изравнен. В 79-ата минута Морадей донесе успеха на Коринтианс след мощен шут в десния ъгъл на вратата на Спорт.

Атлетико Минейро оглави класирането в бразилското първенство, след като победи с 2:0 шампиона Сао Пауло./БЛИЦ

Наутико – Витория 1:1

Класиране: Атлетико Минейро 24 т, 2.Интернасионал 23, 3.Палмейрас 22, 4.Витория 20, 5.Гремио 18, 6.Коринтианс 17