Италианският шампион Ювентус уверено върви към нова титла. Кристиано Роналдо и компания разбиха с 4:0 у дома Лече, а португалската звезда се отчете с гол и две асистенции.

Първото полувреме не предложи голове, но гостите останаха с намален състав след червен картон на Фабио Лучони.

През вторите 45 минути "Старата госпожа" се развихри. Роналдо първо даде асистенция на Пауло Дибала в 53-ата минута, а след това си изработи дузпа и я реализира. Последва нова асистенция, този път към Игуаин за 3:0, а след само две минути Де Лихт оформи крайното 4:0 за Ювентус.

Роналдо вече има 56 гола и 12 асистенции в 55 мача за Ювентус. Торинци са лидери в класирането с 69 точки, докато втория Лацио има 62 и мач по-малко.