Ростов оглави класирането в руската Премиер лига, след като в първия мач на пролетния полусезон се наложи с 1:0 като гост на Криля Советов. Двубоят беше част от 19 кръг.

Александър Гацкан вкара единствения гол в мача. Той беше точен в 29-ата минута при разбъркване след корнер, когато топката попадна в него след удар на Нобоа в гредата.

За победата на Ростов важна роля изигра и вратарят на тима Сослан Джанаев, който се отличи с няколко важни спасявания. Особено важна намесата му в 60-ата минута, когато спаси дузпа на Йоан Моло.

Така тимът от Ростов на Дон събра 37 точки и излезе на първо място пред ЦСКА (Москва), който има същия актив. „Армейците“ утре приемат Спартак (Москва). Криля Советов е 12-и с 19 точки.

Резултати, програма и класиране в Русия - ТУК !!!